درهای باز صنایع بنیاد مستضعفان به روی متخصصان داخلی

مدیرعامل موسسه تحقیق و توسعه دانشمند بنیاد مستضعفان در افتتاحیه مسابقات برنامه نویسی آنلاین دانشگاه صنعتی شریف: درهای تمامی شرکت های بنیاد مستضعفان به روی متخصصان داخلی و فناورانی که توانایی حل مسائل صنعتی را دارند باز است.

به گزارش‌ روابط عمومی موسسه دانشمند، رویداد مسابقات برنامه نویسی آنلاین دانشگاه صنعتی شریف با عنوان Sharif Code Jam  با سخنرانی علی خطیبی مدیرعامل موسسه تحقیق و توسعه دانشمند به عنوان حامی رسمی این مسابقات آغاز شد.

علی خطیبی در بخشی از سخنان خود که در مراسم افتتاحیه این مسابقات در بستر مجازی صورت گرفت، خطاب به شرکت کنندگان در این مسابقات گفت: درهای تمامی شرکت های بنیاد مستضعفان بر روی متخصصان داخلی و فناورانی که توانایی حل مسائل صنعتی را دارند باز است و هر کجا احساس کردید می توانید یک برنامه ای را اضافه، معادل سازی و یا مشابه سازی کنید، ما با کمال میل دست شما را می فشاریم.

وی با ابراز خوشحالی از برگزاری چنین مسابقاتی به عنوان فرصتی برای فعلیت یافتن خودباوری در میان فارغ التحصیلان و متخصصان داخلی در عرصه های نوین، گفت: همکاران ما در مجموعه دانشمند رویدادها و مسابقات علمی را رصد کرده و بهترین ها را جهت حمایت از طرف بنیاد مستضعفان انتخاب می کنند.

خطیبی با اشاره به اینکه موسسه تحقیق و توسعه دانشمند به نمایندگی از بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی، حامی این رویداد علمی است، افزود: مجموعه بنیاد مستضعفان در بیش از 52 رشته صنعتی در قالب نزدیک به 170 شرکت تخصصی فعالیت دارد که نیاز به استفاده از خدمات ict، it و iot  در بخش های مختلف آن احساس میشود.

این استاد دانشگاه با بیان اینکه بیشتر افراد دانشمند را با مجله خاطره انگیز آن به خاطر دارند، اضافه کرد: ما در موسسه دانشمند ادامه دهنده فعالیت های علمی هستیم که از مجله دانشمند برایمان به یادگار مانده است.

وی در خاتمه گفت: ما حضور و حمایت از رویدادهای علمی را افتخار میدانیم و امیدواریم گسترش  اینگونه رویدادها و مسابقات علمی در کشور باعث آشنایی بیشتر متخصصان و فارغ التحصیلان جوان دانشگاهی با مسائل و چالش های واقعی صنعت شده تا هم تحقیقات کاربردی تری داشته باشیم و هم با ایجاد ارزش افزوده در صنایع، شاهد حل معضل اشتغال باشیم.

گفتنی است: مسابقات برنامه نویسی آنلاین دانشگاه صنعتی شریف با عنوان Jam Sharif Code با هدف حمایت از تولید ملی، شناسایی برنامه نویسان توانمند برای حضور در کسب و کار های مبتنی برICT ، ایجاد خودباوری و اعتماد به نفس و ایجاد اشتغال از 6ام آذرماه شروع شده و هم اکنون در حال برگزاری است.

96539ca973bab36594df66f7f881229e2e2a8eed07ef52f71923ceff9ec5818c

انتهای پیام/


نظر شما