برگزاری نشست مشترک مابین موسسه دانشمند و موسسه سرم سازی رازی

به دعوت رئیس موسسه تحقيقات واکسن و سرم سازی رازی ، دکتر علی خطیبی مدیرعامل موسسه تحقیق وتوسعه دانشمند ضمن بازدید از این موسسه، طی نشست مشترکی زمینه های همکاری مابین دو موسسه را بررسی کردند.

به گزارش مرکز روابط عمومی موسسه تحقیق و توسعه دانشمند ، در نشست مشترکی که مابین موسسه تحقیق و توسعه دانشمند بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی و موسسه تحقيقات واکسن و سرم سازی رازی صورت گرفت، زمینه‌های همکاری جهت اجرای طرح های تحقیقاتی مشترک ما بین بنیاد مستضعفان و موسسه رازی بررسی شد. 

در حاشیه این نشست که به دعوت دکتر علی اسحاقی رئیس موسسه رازی و با حضور دکتر علی خطیبی مدیرعامل موسسه دانشمند و جمعی از مدیران دو مجموعه در محل موسسه تحقیقاتی رازی برگزار شد، دکتر خطیبی ضمن بازدید از بخش‌های مختلف موسسه رازی با سابقه، زمینه‌های فعالیت و محصولات این موسسه نیز بیشتر آشنا شدند.

dr-8dr-6

گفتنی است؛ مؤسسه تحقيقات واكسن و سرمسازي رازي با بيش از 80 سال سابقه فعاليت يكي از قديمي‌ترين و معتبرترين مراكز علمي و تحقيقاتي كشور شناخته مي‌شود. با توليد ساليانه بيش از سه و نيم ميليارد (دز) انواع فرآورده‌هاي بيولوژيك از جمله واكسن و سرم‌هاي مختلف پزشكي ،دامپزشكي و آنتي‌ژن تشخيص آزمايشگاهي به عنوان يكي از بزرگترين مؤسسات نوع خود در جهان و بي‌نظير در سطح خاورميانه شناخته مي‌شود .

انتهای پیام/


نظر شما