موسسه توسعه آموزشی پژوهشی سینا بازوی پرتوان دانشمند در حوزه آموزش

مؤسسه‌ توسعه آموزشی پژوهشی سینا از مجموعه‌ شرکت‌های هلدینگ تحقیق و توسعه دانشمند بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی می باشد که نزدیک به سه دهه است در حوزه‌های آموزش و پژوهش به فعالیت می پردازد.

به گزارش مرکز روابط عمومی موسسه دانشمند، مؤسسه‌توسعه آموزشی پژوهشی سینا از مجموعه‌ شرکت‌های هلدینگ تحقیق و توسعه دانشمند بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی می باشد که در سال 1367 تأسیس گردیده و نزدیک به سه دهه است در حوزه‌های آموزش و پژوهش به فعالیت می پردازد. این مؤسسه همواره تلاش نموده در راستای ارتقای دانش آکادمیک و به روزرسانی مهارت سرمایه‌ی انسانی کشور نقش آفرینی نماید.

تجربه بلندمدت موسسه آموزشی پژوهشی سینا در آموزش دوره‌هایی همچون مدیریت و امور قراردادها، امور مالی (بانک و بیمه)، سرمایه‌گذاری، انرژی (نفت و گاز)، خدمات حمل و نقل، فناوری اطلاعات و ارتباطات، صنعت و معدن، کشاورزی، راه و ساختمان، گردشگری و هتل‌داری موجب شناخت کامل از نیازمندی‌های سازمان‌ها و نیروی انسانی شده است. در همین راستا واحدهای تهران و مشهد دانشگاه علمی کاربردی سینا آماده ارائه انواع خدمات آموزشی از جمله خدمات آموزش سازمانی به سازمان‌ها، نهادها و شرکت‌های متقاضی است.

در یک دسته بندی کلی فعالیت های جاری این موسسه را میتوان به صورت زیر تقسیم کرد:

آموزش سازمانی

دپارتمان کوتاه مدت مؤسسه سینا مجری برگزاری دوره های آموزش سازمانی جهت کارکنان ومدیران شرکت های گروه بنیاد و همچنین بیرون از آن می باشد.این دوره ها به صورت تقویم آموزشی و یا مبتنی بر نیازهای آموزشی متقاضیان طراحی و به فراخور شرایط، به شکل کلاس، کارگاه، سمینار برگزار میگردد. حوزه های این نوع آموزش ها بیشتر در سه عنوان فنی مهندسی،مدیریت و منابع انسانی می باشد.

بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی و شرکت های تابعه ،نظام مهندسی تهران ،ایمیدرو و همراه اول را میتوان از جمله مخاطب مشتریان این آموزش ها نام برد.

958f6db4-4f18-4230-b904-ad9e7e1049c8 

00d80078-4e44-49da-b7cb-0569c3aff53aآزمون

دپارتمان کوتاه مدت موسسه سینا طراح و مجری برگزاری انواع آزمون استخدامی گروه بنیاد است.از انواع مختلف این آزمون ها میتوان به آزمون کتبی، استخدامی، تبدیل وضعیت، تخصصی و روانشناسی اشاره نمود. از جمله مشتریانی که ازاین خدمت آموزشی بهره مند شدند؛ می توان به سازمان اموال و املاک، بیمه سینا، فولاد کاوه، بانک سینا اشاره نمود.

استخدام 

کانون ارزیابی

کانون ارزیابی از جمله خدمات جدید موسسه سینا محسوب میشود، در این کانون طی فرایندی علمی و مبتنی بر مدل های شایستگی سرمایه انسانی نیازهای آموزشی سازمان ها اقتباس و طراحی می گردد. فرایندگرایی و هدف گرایی در این روش،راهکاری جهت افزایش اثربخشی دانش سازمانی و توسعه سرمایه انسانی بعنوان یکی از سرمایه های مهم سازمان هاست.  

پژوهش

دپارتمان پژوهشی موسسه سینا با تاکید بر فضای کسب وکارها و مطالعات اختصاصی، کسب و کارها را مورد واکاوی قرارداده و تلاش بر بهینه سازی راهکارهای پیشنهادی و افزایش کارایی هرچه بیشتر آنها دارد.پروژه های این دپارتمان با همکاری متخصصانی از سرمایه انسانی گروه بنیاد به انجام می رسد.

طرح باقرالعلوم ، مرکز رشد سینا،طرح امام رضا،جایزه سینا ،کلینیک مشاوره و مشاوره کسب وکار از جمله طرح های جاری در حوزه پژوهش این موسسه می باشد.

Untitled 

آموزش مجازی

سرویس نوین آموزشی موسسه سینا با اتکا به تکنولوژی های نوین و با هدف ارائه ی آموزش های فارغ از زمان و منابع فیزیکی، راه اندازی شده است و کلیه خدمات خود را در دو گروه کلی تدوین بسته های آموزشی و اجرای کلاسهای الکترونیکی ارائه می دهد. بستر این خدمات در حوزه های جلسات و کارگروه های از راه دور نیز قابل استفاده است.

c474a8de-6d7c-407f-863d-4f9ee2b716f9 

دانشگاه علمی کاربردی سینا

دو واحد دانشگاهی علمی کاربردی این موسسه واقع در تهران و مشهد ارائه دهنده ی خدمات آموزشی مقطع دار در مقاطع کاردانی و کارشناسی است. این مراکز دانشگاهی طی سال جاری با افزایش چشمگیر در جذب دانشجو و تنوع بخشی به رشته های آموزشی، به ارائه ی خدمات خود می پردازد. هم اکنون در حدود 2000 دانشجو مشغول تحصیل در 26 رشته در شعبه تهران و 17 رشته در شعبه مشهد دانشگاه علمی کاربردی سینا هستند.

1954746f-0107-4747-be62-dc831d752818d6b708d7-ae8d-48a0-a5b1-c5ff4309a5ba 

دوره های مشترک

راه اندازی دوره های مشترک با دانشگاه مطرح از جمله برنامه های پیشرو این موسسه برای گسترش فعالیت های آموزشی خود می باشد، به گونه ای که هم اکنون سینا با مشارکت دانشگاه های تهران و علامه خدمت آموزشی مشترک و جدیدی را در کورس های آموزشی ام بی ای(MBA) و دی بی ای (DBA) آغاز نموده است.

 

انتهای پیام/

 

 


نظر شما