دستگاه و تجهیزات عایقکاری سرجوش پودر فیوژن باند اپوکسی (FBE)

مؤسسه دانشمند در نظر دارد در زمینه رفع نیاز فناورانه دستگاه و تجهیزات عایقکاری سرجوش پودر فیوژن باند اپوکسی (FBE) ازکلیه افراد و شرکت‌های توانمند در این زمینه، دعوت به عمل آورد.

با توجه به افزایش خوردگی در لوله‎های عایقکاری شده با سه لایه پلی‎اتیلن و مسئله جداشدگی عایق از لوله (Dis-bonding) در خطوط لوله، استفاده از رنگ اپوکسی به عنوان عایق لوله در حال جایگزین شدن به عنوان عایق برتر می‎باشد. لذا سرجوش‎های لوله باقی مانده با دو روش HBE و FBE عایقکاری می‎گردند. در روش HBE رنگ به صورت مایع دو جزئی و دستی به صورت سنتی بر روی سرجوش عایقکاری می‎گردد. در روش جدید FBE رنگ به صورت پودر خشک توسط تجهیزات و دستگاه مخصوص با ضخامت تعیین شده بر روی سرجوش از پیش گرم شده، اسپری و سپس عایقکاری می‎گردد. یک شرکت فعال در صنعت نفت در نظر دارد به دلیل کیفیت، دقت، ضایعات کمتر و سودآوری و ارزش افزوده بیشتر، ناوگان خود را مجهز به دستگاه FBE از طریق بومی سازی نماید.

متقاضیان میتوانند جهت اعلام آمادگی برای انجام این طرح، وارد سامانه شبکه تحقیق و توسعه دانشمند شده و ضمن دریافت فایل اطلاعات بیشتر در این فراخوان شرکت نمایند.

ثبت نام و لینک دریافت اطلاعات بیشتر


نظر شما