قدس تماشایی؛ این بار در فضای مجازی

دکتر علی خطیبی، مدیرعامل موسسه تحقیق و توسعه دانشمند بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی، به مناسبت روز جهانی قدس از فعالین حوزه پژوهشی و علمی کشور خواست تا با توجه به شرایط ویژه روز قدس امسال، از ظرفیت فضای مجازی برای اعلام حمایت از مردم مظلوم فلسطین استفاده کنند.

 

به گزارش مرکز روابط عمومی موسسه دانشمند دکتر علی خطیبی، مدیرعامل موسسه تحقیق و توسعه دانشمند بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی، به مناسبت روز جهانی قدس از فعالین حوزه پژوهشی و علمی کشور خواست تا با توجه به شرایط ویژه روز قدس امسال، از ظرفیت فضای مجازی برای اعلام حمایت از مردم مظلوم فلسطین استفاده کنند. 

 

متن پیام و دعوت دکتر خطیبی بدین شرح است؛ 

 

روز قدس روز وعده الهی مبنی بر سقوط رژیم اشغالگر قدس و پیروزی مردم مظلوم فلسطین است ، وعده ای که به پشتوانه مقاومت اسلامی و بنابر فرمایشات امام راحل(ره) و رهبر معظم انقلاب تردیدی در تحقق آن نداریم.

 

۴١ سال است لبیک گوی فرمان خمینی کبیر (ره) با مشت های گره خورده، به همراه برادران و خواهران مسلمانمان در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان، انزجار خود را از رژیم صهیونیستی و استکبار آمریکایی اعلام کرده ایم و اینک روز قدس، به ابتکاری اتحاد آفرین در بین مسلمانان سراسر جهان تبدیل گشته است.

 

حال که بنا به اقتضای شرایط و به جهت حفظ سلامتی مردم عزیزمان، امسال امکان تجربه راهپیمایی پرشکوه مانند گذشته را نداریم، بر خود لازم می‌دانم با ظرفیت های در دسترس علاوه بر اعلام حمایت از مردم مظلوم فلسطین و انزجار از جنایات رژیم کودک کش صهیونیستی، از تمام مردم ایران مخصوصا متخصصان، پژوهشگران و اساتید عزیزمان در حوزه های مختلف پژوهشی و علمی که افتخار خدمت گذاریشان را دارم، دعوت نمایم تا با حضور و اعلام حمایت گسترده در فضای مجازی، پایداری و انسجام ایرانیان در فریادرسی مظلومان را به جهان مخابره کنند.

 

در پایان یاد و خاطر سردار مقاومت شهید حاج قاسم سلیمانی را در اولین روز قدسی که قرار است بی او سپری شود گرامی میدارم.

 

الـقـدس ُ لـنـا والحق لنا النصر لنا نحن الغالبون . . .

 

دکتر علی خطیبی 

 

انتهای پیام /


نظر شما

مخاطبان
  • شرکت های دانش بنیان
  • دانشجویان
  • اساتید دانشگاه ها
  • موسسات تحقیق و توسعه