برگزاری مسابقات برنامه نویسی آنلاین دانشگاه صنعتی شریف با حمایت موسسه دانشمند

رویداد Sharif CodeJam از فردا و با سخنرانی علی خطیبی مدیرعامل موسسه دانشمند به عنوان حامی این دوره از مسابقات آغازخواهد شد.

به گزارش روابط عمومی موسسه دانشمند، دانشگاه صنعتی شریف با هدف حمایت از تولید ملی، شناسایی برنامه نویسان توانمند برای حضور در کسب و کار های مبتنی برICT ، ایجاد خودباوری و اعتماد به نفس و ایجاد اشتغال در حال برگزاری مسابقات برنامه نویسی به صورت آنلاین و غیر حضوری با عنوان “Sharif CodeJam ” توسط گروه Sharif ICT و با همکاری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و مرکز نوآوری فناوری اطلاعات و ارتباطات پیشرفته دانشگاه صنعتی شریف در آذر ماه است.

این رویداد که از فردا و با سخنرانی علی خطیبی، مدیرعامل موسسه دانشمند بنیاد مستضعفان به عنوان حامی این دوره از مسابقات آغاز خواهد شد، یک مسابقه برنامه‌نویسی است که کلیه مراحل آن به صورت غیر حضوری و آنلاین برگزار می‌شود.

در این مسابقات برای استفاده از تکنولوژی‌ها و زبان‌های برنامه‌نویسی هیچ محدودیتی وجود ندارد و مخاطب این رویداد تمامی کسانی هستند که توانایی برنامه نویسی دارند.

این رویداد در سه مرحله برگزار خواهد شد که در تمامی مراحل شرکت‌کنندگان تعدادی سوال چالشی را دریافت کرده و مدت زمان محدودی برای پاسخ به این سوالات دارند. نهایتا افراد با دریافت امتیازات بیشتر به مراحل بعدی راه پیدا می کنند.

موسسه دانشمند بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی یکی از حامیان برگزاری این مسابقات بوده و کارشناسان ICT این موسسه از اعضای اصلی  گروه علمی و داوری این دوره از مسابقات هستند، ثبت نام این مسابقات از ۲۰ آبان آغاز شده و تا امروز ادامه داشت و تاکنون نزدیک به 800 نفر شرکت کننده در این مسابقات ثبت نام کرده اند.

2e2a8eed07ef52f71923ceff9ec5818c

انتهای پیام/

 


نظر شما