توافقات موسسه دانشمند با شرکت های استارتاپی به قوت پابرجاست/ آخرین قسط استارتاپ توانیتو نیز پرداخت شد

ظهر روز یکشنبه 12 مرداد در محل موسسه تحقیق و توسعه دانشمند بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی طی جلسه ای چک آخرین قسط از مبلغ حمایتی موسسه دانشمند در وجه استارتاپ توانیتو به وحید رجبلو، مدیرجوان این استارتاپ تحویل داده شد.

به گزارش روابط عمومی موسسه دانشمند، ظهر روز یکشنبه 12 مرداد در محل موسسه تحقیق و توسعه دانشمند بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی طی جلسه ای چک آخرین قسط از مبلغ حمایتی موسسه دانشمند در وجه استارتاپ توانیتو به وحید رجبلو، مدیرجوان این استارتاپ تحویل داده شد؛ بدین ترتیب با پرداخت آخرین قسط از 4 قسط، کلیه تعهدات موسسه دانشمند در قبال این استارتاپ در کمتر از یکسال از شروع توافق با توانیتو، پرداخت شد.

در این جلسه دکتر بهزاد معین مدیرعامل شرکت توسعه دانش بنیان سینا که به عنوان بازوی سرمایه گذاری خطرپذیر موسسه دانشمند فعالیت میکند، ضمن تاکید بر پایبندی برتعهدات و حمایت از جامعه کارآفرینی و استارتاپی کشور، از ادامه دار بودن روند حمایتی موسسه دانشمند با الویت حمایت از شرکت های فعال در زنجیره ارزش بنیاد خبر داد.

گفتنی است، توانیتو یک پلتفرم جامع ارتباطی است که با هدف تأمین نیازهای خدماتی وکالایی توانجویان، سالمندان، بیماران خاص و مادران باردار طراحی و تولید شده است. علیرغم حضور شرکت های مختلف خدماتی در سراسر دنیا که کالا و خدمات را به عموم جامعه عرضه می‌نمایند، توانیتو گروه خاصی را هدف قرارداده است که نیازهایشان کمتر دیده شده و برای تأمین نیازهای روزانه وابسته به کمک و همکاری دیگران هستند.

همچنین شایان ذکر است؛ وحید رجبلو کارآفرین 33ساله با معلولیت ۹۸ درصدی بنیان گذار این استارتاپ است که به تازگی از سوی سازمان غیرانتفاعی اتاق بین المللی جوانان (JCI) در لیست۱۰ جوان ممتاز دنیا در سال ۲۰۲۰ قرار گرفتند. پلت فرم مورد طراحی او در راستای حمایت های بنیاد مستضعفان از ایده های نو و مستعد رشد پس از ارزیابی های لازم، سال گذشته در لیست شرکت های مورد حمایت صندوق سرمایه گذاری خطر پذیر سینا موسسه دانشمند قرار گرفت.

انتهای پیام/


نظر شما