دکتر علی بابایی مدیر شبکه تحقیق و توسعه دانشمند شد

سه‌شنبه دوازدهم اسفندماه، مراسم تودیع دکتر میرمحمدصالح راحمی و معارفه دکترعلی بابایی با حضور مدیرعامل، مدیران موسسه دانشمند و کارشناسان این شبکه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی موسسه تحقیق و توسعه دانشمند، با حکم مدیرعامل موسسه دانشمند، دکتر علی بابایی مدیر شبکه تحقیق و توسعه این موسسه شد. پیرو این انتصاب، سهشنبه دوازدهم اسفندماه، مراسم تودیع دکتر میرمحمدصالح راحمی و معارفه دکترعلی بابایی با حضور مدیرعامل، مدیران موسسه دانشمند و کارشناسان این شبکه برگزار گردید. دکترخطیبی مدیرعامل موسسه دانشمند در سخنانی ضمن تشکر و قدردانی از زحمات دکتر راحمی به جهت فراهم آوری بستر تغییرات مؤثر در شبکه تحقیق و توسعه، برای ایشان در سمت جدید در بخش دیگری از گروه بنیاد و برای دکتر بابایی در پیشبرد اهداف شبکه تحقیق و توسعه دانشمند آرزوی موفقیت کردند.

گفتنی است، ماموریت اصلی شبکه تحقیق و توسعه موسسه دانشمند استفاده از توانمندی های شرکتهای فناور و دانش بنیان در راستای کمک به صنایع کلیدی کشور و بومی سازی قطعات و حل مسائل فناورانه گروه بنیاد مستضعفان است. موسسه دانشمند در راستای سیاست های کلان خود مبنی بر رفع نیازهای فناورانه صنایع بنیاد با تکیه بر توانمندی شرکت های دانش بنیان، آماده همکاری و حمایت از نخبگان و شرکتهای دانش بنیانی است که با طرح های علمی و فناورانه توانایی گره گشایی از مشکلات کشور را دارند.

انتهای پیام/


نظر شما