طراحی و ساخت سامانه تشخیص خودکار حوادث AID تونلی

مؤسسه دانشمند در نظر دارد در زمینه رفع نیاز فناورانه طراحی و ساخت سامانه تشخیص خودکار حوادث AID تونلی از کلیه فناوران توانمند در این زمینه، دعوت به عمل آورد.

سامانه تشخیص خودکار حوادث تونلی، یک محصول نرم‌افزاری مبتنی بر پردازش تصاویر ارسالی دوربین‌های نصب شده در داخل تونل می‌باشد که وظیفه اصلی آن تشخیص خودکار حوادث یا وقایع حادثه‌ساز تونلی به صورت آنلاین و اعلام هشدار به کاربران در سریع‌ترین زمان ممکن است. این سامانه علاوه بر اعلام و هشدار موقعیت‌های غیرمنتظره به منظور آگاهی کاربران از وضعیت کلی ترافیک عبوری تونل، بایستی قادر به اندازه‌گیری و گزارش برخی اطلاعات آماری خودروهای عبوری از قبیل تعداد، سرعت متوسط و طبقه‌بندی نوع آن‌ها باشد. با توجه به اهمیت کاربرد فناوری‌های نوین در تشخیص خودکار حوادث تونلی و با مدنظر قرار دادن نیاز شرکت احداث و بهره‌برداری آزادراه تهران-شمال (وابسته به بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی) به حمایت از این فناوری، مؤسسه تحقیق و توسعه دانشمند در راستای عمل به رسالت خود مبنی بر ارتقاء و بهبود کیفیت خدمات فنی مهندسی شرکت‌های تابعه بنیاد مستضعفان و حمایت از شرکت‌های دانش بنیان در نظر دارد از کلیه فناوران توانمند در این حوزه که قادر به ساخت سامانه‌های AID می‌باشند، جهت شرکت در طرح ” طراحی و ساخت سامانه تشخیص خودکار حوادث AID تونلی“ دعوت به عمل آورد.

متقاضیان میتوانند جهت اعلام آمادگی برای انجام این طرح، وارد سامانه شبکه تحقیق و توسعه دانشمند شده و ضمن دریافت فایل اطلاعات بیشتر در این فراخوان شرکت نمایند.

ثبت نام و لینک دریافت اطلاعات بیشتر


نظر شما