جشنواره ملی ساختمان برتر با همکاری بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی آغاز به کار کرد

جشنواره ملی ساختمان برتر با همکاری بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی، کنفرانس ملی مصالح و سازه های نوین در مهندسی عمران و مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی آغاز به کار کرد.

به گزارش روابط عمومی موسسه دانشمند، "جشنواره ساختمان برتر" در راستای عمل به منویات مقام معظم رهبری در سال جهش تولید و به منظور ایجاد بستری مناسب و هدفمند جهت ارتقاء سطح کیفی و کمی صنعت ساختمان کشور، با همکاری و همراهی دانشگاه ها، بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی، مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی و دیگر مراکز تخصصی مرتبط شروع به کار کرد.
بر اساس این گزارش، شناسایی ایده‌ها و ظرفیت‌های موجود جهت استفاده از تکنولوژی‌های نوین در صنعت ساختمان به منظور دستیابی به طرح‌های سریع، ارزان و بهینه مهمترین اهداف این جشنواره است.
علاقمندان به شرکت در این جشنواره می توانند طرح ها و ایده های خود را تا تاریخ 15 آذر ماه، به دبیرخانه این جشنواره ارسال کنند و طرح های برگزیده در نیمه دی ماه، انتخاب و نمونه های آن تا 30 خرداد ماه 1400 ساخته می شود و در نهایت طرح های برتر این جشنواره در پاییز 1400 معرفی خواهند شد.
شایان ذکر است موسسه تحقیق و توسعه دانشمند به عنوان بازوی علمی پژوهشی بنیاد مستضعفان، همواره با رصد نیازهای فناورانه در صنایع مختلف کشور، به دنبال بهره گیری از توان فناوران و شرکت های دانش بنیان داخلی جهت رفع این نیازها و بومی سازی فناوری های نوین جهانی است.

803bfa3b3c607e620a3f0223d326f810

 


نظر شما