بازدید مدیرعامل هلدینگ دانشمند از ایستگاه فناوری شریف

دکتر علی خطیبی صبح امروز به همراه جمعی از مدیران موسسه دانشمند از ایستگاه نوآوری شریف بازدید کرد

به گزارش روابط عمومی موسسه دانشمند، دکتر علی خطیبی مدیرعامل هلدینگ تحقیق و توسعه دانشمند صبح امروز به همراه جمعی از مدیران این موسسه از ایستگاه نوآوری شریف بازدید کرد. در حاشیه این بازدید مسئولین این ایستگاه ضمن ارائه گزارشی از فعالیت های ایستگاه نوآوری شریف به معرفی این مرکز و شرکت های فناور مستقر در آن پرداختند.

بازدیدهای موسسه تحقیق وتوسعه دانشمند از مراکز نوآوری به منظور آشنایی با این مراکز و فعالیت های آن برای حمایت از شرکت ها و طرح های نوآورانه در راستای برنامه های حمایتی بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی در این زمینه، صورت می گیرد.

گفتنی است؛ مراکز نوآوری با ایده جذب خلاقیت‌ها و نوآوری‌های افراد و دانش آموختگان دانشگاهی و استفاده از ظرفیت‌های رو به رشد بازار صنایع نوین کمتر از یک دهه است که شکل گرفته و در حال رشد می‌باشد. در این مراکز شرکت‌ها و افراد سرمایه گذار و یا صاحب بازار با تأمین بودجه شرکت‌های نوپا و یا مشارکت در پروژه‌های فناور محور به ایجاد بازار و خدماتی جدید و خلاقانه می‌پردازند. ایستگاه نوآوری شریف به عنوان یکی از مراکز نوآوری کشور در مردادماه سال 1397 شروع به کار کرده و هم اکنون تعداد زیادی از شرکت های فناور درحوزه هایی همچون سلامت، تولید محتوا، غذا و رسانه در آن مشغول فعالیت هستند.

گزارش تصویری این بازدید

a1a13

a14a10a9a8a11a12a2a15

 

انتهای پیام/


نظر شما