امضاء تفاهم‌نامه همکاری توسعه دانش‌بنیان سینا با موسسه آموزشی و تحقیقاتی صنایع دفاعی ایران

جلسه انعقاد تفاهم نامه مشترک بین شرکت توسعه دانش بنیان سینا و موسسه آموزشی و تحقیقاتی صنایع دفاعی ایران باهدف گسترش حمایت از ایده‌های نوآورانه، فناورانه و اندیشگاهی به منظور حل چالش‌های کشور صبح امروز در محل سالن جلسات بنیاد مستضعفان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی موسسه دانشمند، جلسه انعقاد تفاهم نامه مشترک بین شرکت توسعه دانش بنیان سینا و موسسه آموزشی و تحقیقاتی صنایع دفاعی ایران باهدف گسترش حمایت از ایده‌های نوآورانه، فناورانه و اندیشگاهی به منظور حل چالش‌های کشور صبح امروز در محل سالن جلسات بنیاد مستضعفان برگزار شد.

براساس این تفاهم نامه که به امضا بهزاد معین مدیرعامل عامل شرکت توسعه دانش بنیان سینا و عباس نوروزی نماینده موسسه آموزشی و تحقیقاتی صنایع دفاعی رسید، این دو شرکت تمرکز خود را بر مشارکت و همکاری در تامین و مدیریت دانش، طراحی، مهندسی، انجام سرمایه‌گذاری، اجرا و بهره برداری از پروژه‌های فناورانه صنعت کشور قرار خواهند داد. همچنین کارگروه مشترکی جهت پیگیری تحقق اجرای تفاهم نامه در راستای گسترش حمایت از اکوسیستم دانش بنیان کشور تشکیل خواهد شد.

در پایان این مراسم، حاضرین از محل موسسه دانشمند و شرکت توسعه دانش بنیان سینا بازدید و نمایندگان موسسه تحقیقاتی وزارت دفاع با بخش‌های گوناگون این موسسه آشنا شدند.

گفتنی است شرکت توسعه دانش بنیان سینا از شرکت‌های وابسته به موسسه دانشمند بنیاد مستضعفان است که سرمایه­‌گذاری هوشمند در شرکت­‌های دانش‌بنیان با هدف تجاری سازی محصول و ارتقا توان حضور در بازار از ماموریت‌های اصلی آن است.

انتهای پیام/


نظر شما