برگزاری مجموعه وبینارهای رایگان "فرصتی برای شنیدن فرصت ها" در ایام کرونا

موسسه توسعه آموزشی پژوهشی سینا وابسته به هلدینگ دانشمند، به منظور استفاده از ظرفیت های انسانی برای توسعه¬ی سازمانی در بحران کرونا، به برگزاری مجموعه وبینارهای رایگان با عنوان"فرصتی برای شنیدن فرصت ها" اقدام کرده است.

به گزارش مرکز روابط عمومی هلدینگ تحقیق و توسعه دانشمند، وقوع بحران کرونا توجه و تمرکز بسیاری از سازمان­های تجاری و صنعتی را به اجرای وظایف اصلی و استراتژیک خود معطوف و علی­الظاهر فعالیت­های آموزشی و پژوهشی را دچار محدودیت هایی کرد. از این رو معاونت پژوهشی موسسه توسعه آموزشی پژوهشی سینا وابسته به هلدینگ تحقیق وتوسعه دانشمند به منظور مواجهه ­ی سازنده با بحران قرن و پیشبرد اهداف خود، جهت شکل­گیری تعامل پویا و پایدار سازمانی و همچنین ارائه­ی خدمات باکیفیت، به ایجاد بستری برای به ‌اشتراک‌گذاری خلاقیت‌ها، نوآوری‌ها و تجربه‌های موفق اقدام کرده است.

 این بستر مبتنی بر فضای اینترنت، میتواند ضمن غلبه بر تهدیداتی که برای آموزش به صورت حضوری و تجمع فیزیکی افراد در شرایط فعلی وجود دارد، فرایند خدمت­رسانی خود را به صورت از راه دور و با بهترین کیفیت ارائه داده و دچار وقفه نگردد. تیم پژوهشی سینا با الهام ازجمله حکیمانه "فرصتی که در بحران‌ها وجود دارد در خود فرصت‌ها نیست" منتسب به شهید سرفراز سردار سلیمانی و در قالب فرایندی تحقیقی و مطالعه ای، مجموعه وبینارهایی تحت عنوان "فرصتی برای شنیدن فرصت‌ها" با عناوین ماموریتی زیر برگزار می نماید؛

  • بسترسازی تحقق شعار جهش تولید
  • بسترسازی ایفای نقش موثر در محرومیت‌زدایی و مسئولیت اجتماعی
  • افزایش بهره‌وری و مدیریت یکپارچه زنجیره تولید و ارزش
  • استفاده حداکثری شرکت‌ها از ظرفیت‌های تولیدی و خدماتی یکدیگر
  • فرصتی برای استفاده بهینه از ظرفیت‌های دانشی و تجربی
  • تجمیع و هم‌افزایی تحقیقات و مطالعات راهبردی و عملیاتی
  • الگوبرداری و معرفی نمونه‌های موفق

6b6ac34b898491f9c04cb16ea42f3547

این وبینارها به‌صورت مستمر، هوشمند و منظم و در راستای بهبود عملکردها، فرآیندها و استراتژی‌ها در سازمان‌ها و شرکت‌ها برگزار می‌شود؛ مدیران ارشد، میانی، عملیاتی، کارشناسان، کارمندان و فعالین و علاقه مندان به کسب و کارهای سنتی و نوین می‌توانند به‌صورت رایگان و از طریق مراجعه به سایت موسسه سینا www.sinainst.com در وبینارها شرکت کرده و برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 86088231 داخلی509 تماس حاصل فرمایند.

لازم به ذکر است، موسسه توسعه آموزشی و پژوهشی سینا با بیش از سه دهه فعالیت حرفه‌ای و با شناخت گسترده از سازمان‌ها و شرکت‌ها، ارائه دهنده‌ی خدمات تخصصی آموزشی و پژوهشی می­باشد. این موسسه همواره تلاش نموده ‌است که با دو بازوی آموزشی و پژوهشی خود در پیشرفت و بهبود ظرفیت‌ها و قابلیت‌های سازمانی نقش داشته ‌باشد. دپارتمان پژوهشی موسسه سینا با شناسایی اساتید و پژوهشگران برتر دانشگاه از یک سو و بهره‌گیری از ظرفیت‌های داخلی سازمان‌ها، پروژه‌های پژوهشی را برای حل مسائل آن‌ها تعریف و اجراء می‌کند. در این فرآیند موسسه نقش هایی از نقش ناظر و پیونددهنده تا مجری طرح‌های پژوهشی را ایفا و خدمات کلیدی همچون 

  • مشاوره‌های تخصصی و عمومی در قالب کلینیک مشاوره؛
  • دوره‌های آموزشی بلندمدت، کوتاه‌مدت و مجازی؛
  • نیازسنجی و انجام پژوهش‌های بنیادی و کاربردی

را ارائه میکند.

انتهای پیام/


نظر شما